Zo všetkých síl sa snažíme držať našu stravu čo najviac vyváženú a pestrú. Vyhýbame sa spracovaným potravinám, uprednostňujeme potraviny čo najviac čerstvé a hlavne vypestované bez použitia chemických prostriedkov. Napriek všetkej snahe, sú situácie, kedy nám môžu pomôcť výživové doplnky.
Ako obhajcovia celistvých potravín sme si vybrali Berry.En®. Sú to nadupané výťažky z bobulového ovocia (čučoriedky, černice, maliny, brusnice a iné) v prírodnej forme zabalené do gélu, aby boli čo najlepšie vstrebateľné pre naše telo.
Aj keď Berry.En® gély nie sú všetky čisto rastlinného pôvodu, my sme si našli tie svoje, ktoré nám pomáhajú, keď potrebujeme doplniť antioxidanty, enzýmy, elektrolyty, vitamíny, či iné protizápalové látky. Deťom veľmi chutia a v zime ich konzumujeme aj preventívne.

Prírodné výživové doplnky vo forme gélu

Berry.En® gély nie sú klasickými výživovými doplnkami. Prispievajú k celistvému a zdravému životnému štýlu tak, aby nedostatok vitamínov a minerálov nikdy nenastal. Gély sú postavené nielen okolo aktívnych prísad ako sú vitamíny a minerály ale obsahujú hlavne prírodné zložky, ktoré majú významný vplyv na naše zdravie ako napríklad výťažok z borovicovej kôry Pycnogenol®. Ovocie, bobule, rastliny a iné prírodné zložky sú starostlivo vyberané podľa prísnych kritérií a následne spracúvané spôsobom, ktorý je šetrný k životnému prostrediu. Vďaka systému sledovania kvality, Berry.En dokáže odsledovať všetky zložky v géli spätne až priamo k pestovateľovi.

Prečo gél

Gél-nosič, obsahujúci vodu, guarovú a xantánovú gumu, je základom Berry.En® gélových výživových doplnkov. Výživné látky, rozpustené v géli-nosiči, prichádzajú do tráviaceho traktu po rýchlom prechode cez žalúdok, kde môžu byť následne využité v látkovej premene. Gél-nosič je čisto vegánska zmes a podporuje črevnú peristaltiku ako nestráviteľná vláknina. Výlučne prírodné zloženie bez pridaných farbív, konzervantov a doplnkov podčiarkuje výnimočnú kvalitu 25g gélových vrecúšok (ekvivalent dennej dávky). Berry.En® gély sú nie len prírodné a telo ich dobre znáša, ale majú aj príjemnú chuť.

Odporúčame:

Ak ste čisto na rastlinnej strave potom odporúčame nasledovné gély z Berry.En:
BERRY – pre vysoký obsah antioxidandov z bobuľového ovocia
PULZ – pre Pycnogenol®, výťažok z borovicovej kôry, ideálny pre srdce a jeho činnosť
YUMI – pre výťažok z morských rias s vysokým obsahom omega-3 mastných kyselín
B.EN – pre jeho obsah prírodného kofeínu

Ak vás Berry.En gély zaujali a mali by ste o ne záujem, prípadne hľadáte viac informácií, navštívte oficiálnu stránku výrobcu, kde nájdete všetky potrebné informácie.

Berry.En

Firma Berry.En, založená a pôsobiaca v Nemecku, vyrába 100% prírodné produkty v gélovej forme prémiovej kvality podporujúce zdravie. Sú určené predovšetkým na prevenciu ale nápomocné aj pri riešení rôznych problémov. Ich jedinečnosť je vo využití gélu ako “nosiča” pre človeka nevyhnutných a potrebných látok. Vďaka vodnému prostrediu v géle sa tak účinné látky dopravia priamo k bunkám nášho tela. Berry.En reprezentuje najvyššiu kvalitu, funkčnosť, bezpečnosť a inováciu v oblasti výživových doplnkov.

Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.