Tvarohovo-čokoládová torta

Cukrawreň

Pamätám si, že som vždy milovala sladkosti. Neviem, kedy sa táto závislosť vo mne usadila. Milovala som všetky druhy sladkostí. Najviac tie na návštevách u príbuzných. S premenou môjho jedálnička sa výber skladkostí zužoval, až som zistila, že v obchode, ani u známych, už sladkosť pre mňa nenájdem :( Bolo treba začať sladkosti vyrábať. A kedže ma to chytilo, prečo sa s tým nepodeliť aj s vami?!

Spustením cukrawrne sa mi splnil jeden z mojich snov. Vyrábať torty, cukrovinky, sladkosti, ktoré sú chutné, zdravé a väčšinu z nich môžete jesť na kilá. Nie som tak ďaleko, aby som vedela pripravovať dobroty na páse a komerčne, ale už viem pre vás pripraviť zopár tort a koláčov, ktorými viete prekvapiť na oslave.

Všetko vyrábam ručne doma a na objednávku. Ak máte záujem, vyberte si a napíšte mi.

Cukrawreň

Objednávka

Objednať si niečo z ponuky je veľmi jednoduché. Kým to budem mať sofistikovane nastavené ako iné e-obchody, prijímam objednávky tuto formulárom. Uveďte v ňom:

  • o ktorý produkt máte záujem
  • v akom množstve
  • kedy by to malo byť hotové.

Po prijatí objednávky vám ju späť potvrdím a dohodneme detaily. Keďže ide o chladené výrobky, robím iba pre Bratislavu, Senec a okolie. Sem-tam si spravíme výlet aj mimo týchto lokalít, ale nie je to pravidelné. Dopredu však dám vedieť na Facebooku.

Objednávkový formulár

Čo ďalšie pripravujem…

  • krabicu sladkostí: nie len tortami je človek živý; nachystala som zopár zákuskov (4 druhy), ktoré môžu spríjemniť nejeden deň
  • müsli tyčinky: ideálne na cesty