Relevantné, presne k jadru veci

Ďakujem pekne za konzultáciu, takto presne som si to predstavoval – relevantné, presne k jadru veci, to čo potrebujem do bežného života.
Ja by som sa nikdy v zdrojoch k týmto témam už nezorientoval, aj keď ma to zaujíma a potrebujem to :-) to je tvoja pridaná hodnota + schopnosť to odkomunikovat tak, že to človeka zaujme, naučí a pomôže to.

Každopádne info, ktoré máš po tých rokoch bádania a praxe, je veľmi relevantné a napomocné ľuďom, ktorí sú pripravení niečo zmeniť, ale nemajú ten elán si to celé zistovať sami a stratilo by sa to v niečom možno aj nebezpečnom.

Takže už fičím niekoľko dní a je mi dobre :-)

Karol, 36 r., Praha

Nakupnutie môjho manžela

Ďakujem Mirke za nakopnutie môjho manžela. Teraz je to on, kto chodí a hovorí: “Čo si to kúpila, toto nejeme.”

Samozrejme, vrámci srandy, ale inak sleduje zloženie potravín oveľa viac, ako ja, to je fakt.

Takže konzultácie ohľadom zdravia a stravy doporučujem jedine Mirku, ktorá je vážne nadupaná informáciami.

Klára, 34 r., Praha

Veľa inšpiratívnych vecí

Mirka bola na mňa veľmi dobre pripravená a povedala mi veľa inšpiratívnych vecí. Je veľmi sčítaná, a tak ani moje spontánne otázky z iných tém, neboli pre ňu problém. Nosím ten čas s ňou stále v hlave a niektoré pasáže si prehrávam viackrát. No teraz je to už na mne. Mirka, ďakujem.

Zuzka, 35 r., Švajčiarsko

Obrovský prehľad a chuť podať informácie ďalej

Konzultácia s Mirkou bola veľmi náučná a do dnešného dňa som za ňu vďačná. Predtým, ako sme mali videohovor si odo mňa zistila, ako môj strýko žije, čo jedáva, ako funguje, koľko spí, zaujímala sa o jeho strachy, či aký bol jeho život. Zapísala som 3 A4, ktoré mám doposiaľ odložené a s údivom som hltala všetky informácie, ako jedna žena má tak obrovský prehľad a hlavne má chuť podať informácie ďalej s veľkým záujmom.

Konzultáciou to neskončilo, kontaktovala ma i o nových informáciách, ktoré by ešte mohli pomôcť.

Všetci, ktorí váhate, či Mirku osloviť, urobte tak, získate tým cenné rady od človeka, ktorý vám neváha poradiť a pomôcť.

Martina, 34 r., Nitra

Studnica skvelých informácii

Mirka, ďakujem veľmi pekne za Tvoju konzultáciu a za všetky informácie, ktoré som sa od Teba dozvedela. Mirka je jedna studnica skvelých informácií v spojení s praxou. Či už v oblasti stravovania, zdravia, cvičenia, domáceho vzdelávania, varenia, búrania mýtov, nasledovania vlastnej cesty naprieč zaužívaným vzorcom… Mirka, ani nevieš, koľkým ľuďom a akým spôsobom zdieľanie Tvojej cesty a života pomáha. A za to Ti ĎA-KU-JEM :) Som tiež mamou 3 detičiek a teda si mi veľkou inšpiráciou. Mirku, jej informácie a konzultácie odporúčam všetkým, ktorích informácie oslovili a váhajú ako ďalej, či nemajú odvahu ísť vlastnou cestou. Mirka vám zodpovie vaše otázky a jej autentičnosť a skúsenosti z praxe dodajú odvahu ísť cestou, ktorou chcete ísť :)

Slávka, 32 r., Bratislava

Ochota pomôct

Veľmi som ti vďačná za cenné rady. Vážim si tvoju ochotu pomôcť aj mimo dohodnutého času.

Martina, 37 r., Žilina

Otvorená komunikácia

Ahoj Mirka, konzultácia sa mi páčila. Bola to veľmi otvorená komunikácia a všetko podstatné sme si prešli v podstate v krátkom čase. Určite by som prijala aj ďalšie konzultácie s tebou, na iné témy.

Lucia, 30 r., Dobšiná

Prínosná konzultácia

Ďakujem za dnešnú konzultáciu. Bola pre mňa veľmi prínosná. Dozvedela som sa informácie, z ktorých budem určite čerpať a verím, že to nebol náš posledný rozhovor. Si veľmi inšpiratívna žena a mám veľkú motiváciu vzdelávať sa v témach, ktoré sme rozoberali. Ďakujem za tvoj čas a veľmi cenné informácie.

Stanka, 36 r., Piešťany

Naplno od prvej sekundy

Mirka, veľmi pekne ďakujem za našu už druhú konzultáciu. Bola to zase topka. Ideš naplno od prvej sekundy rozhovoru až do konca. Si nadupaná infoškami, maximálne pripravená, ochotná pomôcť. Za mňa to bola perfektne využitá hodina plná hodnotných informácii. Profesionalita a ľudskoť. Takto si predstavujem konzultácie.

Zuzana, 27 r., Bratislava