Domáca lekárnička bez chémie


Ako dieťa som často trpela nádchami, ktoré trvali niekedy aj 2 týždne. Vždy to malo ťažký priebeh: komplet upchatý nos, neustále smrkanie, dýchanie výlučne ústami. Celkovo som sa cítila zle. Lieky na tieto neduhy mi zničili nosnú sliznicu. V zime to prešlo až do zápalu nosných dutín. Vyhýbala som sa pobytu vonku. Bolievala ma z toho hlava.

V tomto mojom prípade mi štandardná medicína nepomohla. Dostala som lieky na symptómy (na bolesti hlavy, na bolesť hrdla). Priebeh ani dĺžku liečenia to nezlepšilo. Nebola som ani menej často chorá. Prestala som ich preto používať. Výsledok? Žiadny rozdiel. Choroby trvali rovnako dlho. S rovnakým nepríjemným priebehom!

Viac ako 20 rokov sa venujem zdravému životnému štýlu. Z odbornej literatúry, kurzov, či summitov som si naštudovala ako zmierniť priebeh, dĺžku a počet bežných ochorení, ktorým sa nevyhneme (nádcha, kašeľ, horúčka, bolesť hlavy). Počet nachladnutí sa mi zmenil s niekoľkokrát do roka na jedenkrát za pár rokov. A priebeh? Ide už iba o dvojdňové nachladnutia, bez upchatého nosa, bez zapálených dutín! Bežným chorobám sa úplne nevyhneme, to je jasné. Ale môžeme urobiť niečo preto, aby sme nimi často netrpeli, a aby ten priebeh bol ľahký a krátky.

Vo webinári domáca lekárnička bez chémie sa dozviete:

👉 KEDY A PREČO vznikajú choroby
👉 3 SIGNÁLY TELA pri akútnom zápale
👉 PREČO NEPOUŽÍVAME syntetické lieky pri bežných ochoreniach
👉 NAJÚČINNEJŠIA LIEČBA
👉 VŠEOBECNÉ ZÁSADY pri chorobe
👉 POSTUPY A PRESNÝ POPIS, ČO POUŽÍVAŤ pri jednotlivých ochoreniach

✅ čo ROBIŤ, aby sme zmiernili priebeh bežných chorôb
🚫 čo NEROBIŤ , aby choroba nemala ťažký priebeh a neprerástla do vážnejších ochorení?

❓ Čo sú dve hlavné príčiny, prečo nepoužívame voľnopredajné lieky (ako liek na bolesť hlavy, liek na kašeľ)?
❓ Ako a čím konkrétne posilniť organizmus?
❓ Prečo je dôležitá rekonvalescencia po chorobe?
❓ Čo so sebou berieme na dovolenky?

📌 Teória v praxi: Čo presne používame na konktrétne neduhy? Aký je postup pri malých, väčších deťoch, či dospelých, pri bežných ochoreniach?

Webinár má viac ako 1 hodinu. A koľko stojí? Mohlo by aj 45€, ale je to náš tretí webinár a vieme, že s nižšou cenou dostaneme tieto informácie medzi viac ľudí, preto sme cenu nastavili na 20€ 🤗

Ak máš záujem o tento webinár, vyplň prihlášku a my ti pošleme údaje k platbe. Následne pošleme odkaz, kde webinár nájdeš. Je online, možes si ho pustiť kolkokrát chceš, kedy chceš, aj na viackrát.

Do skorého videnia!