Kreatívny piknik v Hrubej Borši

Môj prvý stánok s raw tortami som odštartovala na akcii Kreatívny piknik v Hrubej Borši, ktorý sa konal 6.9. 2014. V máji sme tam boli ako návštevníci a táto akcia sa mi tak zapáčila, že som sa rozhodla, že pri ďalšom ročníku sa zapojím ako účastníčka.

Nachystala som všetkých 5 druhov tort, čo mám v ponuke. Keďže novinka je bounty torta, tak tých som spravila najviac. Ďalej boli čokoládovo-banánová, mangovo-tvarohová, vanilkovo-nutelováčokoládová a čokoládové košíčky. Povedala som si, že spravím aj jedno slané jedlo. A tak sa podával majonézový šálát s nepečeným cesnakovým chlebom a raw horčicou.

Deň pred začatím už prípavy vrcholili, kedže všetko je najlepšie čerstvé, tak sme s Peťom makali do noci. Ale oplatilo sa. Zo sladkého sa predalo úplne všetko, celých 15 tort a takmer celý majonézový šalát. Dokopy 225 porcií.

Ďakujem všetkým za úžasný deň, pristavilo sa veľa ľudí, zastavili sa aj baby z kurzov, ľudia, čo sledujú moju stránku sa prišli podeliť o skúsenosti, či pochváliť sa, ako im chutilo, keď si spravili jedlo podľa môjho receptu.

Veľmi sa mi páčili zákazníci, ktorí opatrne ochutnali jednu porciu šalátu s chlebom. Potom prišli, že skúsia aj tortu. A potom sa ešte raz vrátili, že si berú z každej torty domov. Akože super!

Už teraz sa teším na ďalší ročník!