Konzultácia


Vitaj!

Si pripravená pridať sa na cestu za udržateľným zdravím?

Ozajstné zdravie nie je len o tom byť fyzicky fit. Ak sa chceme cítiť naozaj zdravo, potrebujeme výživu pre naše telá, našu myseľ a ducha v súlade s prírodou. Chceme sa cítiť dobre, mať energiu na to, čo nám robí radosť a na to, čo potrebujeme cez deň stihnúť. A popri tom sa netrápiť zdravotnými ťažkosťami, ktoré nám bránia v žití života naplno.

Rada ťa nasmerujem k zdravšiemu, šťastnejšiemu životu vďaka sile rastlinnej stravy a celostných praktík v rámci životného štýlu.

Moje konzultácie nie sú o zhadzovaní tukových vankúšikoch, či rátaní kalórii. Je to hlbšom spojení s jedlom, ktoré jeme, chápaním aký má dopad na naše telá, čo nám škodí, naopak, čo nás lieči, a čo podporuje vitalitu a dlhovekosť.

Čo môžeš od konzultácie očakávať:

👉 Personalizované vedenie – Rozumiem, že každá sme jedinečná. Preto prístup mojich konzultácii je šitý na mieru tvojich špecifických potrieb, preferencií, či životného štýlu a neduhov, ktoré ťa trápia.

👉 Vzdelanie a podpora – Znalosť je moc. Poskytnem ti najnovšie vedecky podložené informácie ako predchádzať rôznym chorobám, konkrétne ktoré liečivé potraviny konzumovať pri tom či onom probléme a mnoho viac. Aby si robila tie správne rozhodnutia o svojom zdraví.

👉 Praktické stratégie – Poradím ti presne, čo konkrétne z jedálnička vylúčiť, čo môže tvoj stav zhoršovať a prečo sa tak deje. A naopak, čo doňho zaradiť, aby si sa zbavila zdravotných ťažkostí, čo ťa trápia. Aby táto cesta bola radostná a hlavne udržateľná a nasmerovala ťa k žiarivému zdraviu.

👉 Podpora a zodpovednosť – Zmena sa nerobí za jednu noc a to je v poriadku. Som tu pre to, aby som ťa podporila, povzbudila ťa. Aby si pokračovala v tom, čo si začala a pomohla ti prejsť cez ťažšie momenty, či prekážky.

Ak sa snažíš nájsť viac energie, vyriešiť konkrétne zdravotné ťažkosti, alebo celkovo si zlepšiť zdravie, alebo jednoducho len ísť cestou väčšieho súcitu, moje konzultácie ti v tom pomôžu

Si pripravená urobiť prvý krok smerom k tvojmu zdravšiemu a radostnejšiemu ja? Poďme na túto transformačnú cestu spolu!

(Cena za hodinovú konzultáciu je 35€. Ak máš záujem, vyplň formulár nižšie a následne si dohodneme vhodný termín.)


Referencie

Mirka bola na mňa veľmi dobre pripravená a povedala mi veľa inšpiratívnych vecí. Je veľmi sčítaná, a tak ani moje spontánne otázky z iných tém, neboli pre ňu problém. Nosím ten čas s ňou stále v hlave a niektoré pasáže si prehrávam viackrát. No teraz je to už na mne. Mirka, ďakujem.

Zuzka, 35 r., Švajčiarsko

Konzultácia s Mirkou bola veľmi náučná a do dnešného dňa som za ňu vďačná. Predtým, ako sme mali videohovor si odo mňa zistila, ako môj strýko žije, čo jedáva, ako funguje, koľko spí, zaujímala sa o jeho strachy, či aký bol jeho život. Zapísala som 3 A4, ktoré mám doposiaľ odložené a s údivom som hltala všetky informácie, ako jedna žena má tak obrovský prehľad a hlavne má chuť podať informácie ďalej s veľkým záujmom.

Konzultáciou to neskončilo, kontaktovala ma i o nových informáciách, ktoré by ešte mohli pomôcť.

Všetci, ktorí váhate, či Mirku osloviť, urobte tak, získate tým cenné rady od človeka, ktorý vám neváha poradiť a pomôcť.

Martina, 34 r., Nitra

Mirka, ďakujem veľmi pekne za Tvoju konzultáciu a za všetky informácie, ktoré som sa od Teba dozvedela. Mirka je jedna studnica skvelých informácií v spojení s praxou. Či už v oblasti stravovania, zdravia, cvičenia, domáceho vzdelávania, varenia, búrania mýtov, nasledovania vlastnej cesty naprieč zaužívaným vzorcom… Mirka, ani nevieš, koľkým ľuďom a akým spôsobom zdieľanie Tvojej cesty a života pomáha. A za to Ti ĎA-KU-JEM :) Som tiež mamou 3 detičiek a teda si mi veľkou inšpiráciou. Mirku, jej informácie a konzultácie odporúčam všetkým, ktorích informácie oslovili a váhajú ako ďalej, či nemajú odvahu ísť vlastnou cestou. Mirka vám zodpovie vaše otázky a jej autentičnosť a skúsenosti z praxe dodajú odvahu ísť cestou, ktorou chcete ísť :)

Slávka, 32 r., Bratislava

Veľmi som ti vďačná za cenné rady. Vážim si tvoju ochotu pomôcť aj mimo dohodnutého času.

Martina, 37 r., Žilina

Ahoj Mirka, konzultácia sa mi páčila. Bola to veľmi otvorená komunikácia a všetko podstatné sme si prešli v podstate v krátkom čase. Určite by som prijala aj ďalšie konzultácie s tebou, na iné témy.

Lucia, 30 r., Dobšiná

Ďakujem za dnešnú konzultáciu. Bola pre mňa veľmi prínosná. Dozvedela som sa informácie, z ktorých budem určite čerpať a verím, že to nebol náš posledný rozhovor. Si veľmi inšpiratívna žena a mám veľkú motiváciu vzdelávať sa v témach, ktoré sme rozoberali. Ďakujem za tvoj čas a veľmi cenné informácie.

Stanka, 36 r., Piešťany

Mirka, veľmi pekne ďakujem za našu už druhú konzultáciu. Bola to zase topka. Ideš naplno od prvej sekundy rozhovoru až do konca. Si nadupaná infoškami, maximálne pripravená, ochotná pomôcť. Za mňa to bola perfektne využitá hodina plná hodnotných informácii. Profesionalita a ľudskoť. Takto si predstavujem konzultácie.

Zuzana, 27 r., Bratislava