O nás

Našu cestu za nikdy nekončiacou zmenou sme začali v roku 2002. Jeden z nás to dlhšie nebral vážne. Zato ten druhý to vynahrádzal za oboch. Ubehol nejaký čas, kým sme spojili obe naše cesty do jednej. Spoločne už pokračujeme míľovými krokmi.

Zatial sme prišli až sem. Bohatí o kopec skúseností a múdrostí. Hladní po ďalších. Je to príjemná cesta. Nikdy nevieme ako bude vyzerať zajtra alebo potom. Preto sa snažíme vychutnávať si ju čo najviac práve dnes.

Mirka

Už od strednej školy som vedela, že musím zmeniť tie štandardné návyky, aby som sa posunula ďalej. A preto ich mením neustále. Na rastlinnej strave som od 2003 a nikdy som sa nevrátila spät.  Ako to ale ostatní nemôžu vidieť rovnako? Ani Peťo? Presviedčala som, kričala som, vyhrážala som sa… a práve vtedy, keď som to vzdala, celé sa to zrazu otočilo. A ja som pochopila, že každý máme svoju cestu. A začalo to fungovať.

mirka

Peťo

Kým som nespoznal Mirku, neveril som, že človek môže prežiť na prílohach. Pretože to je zelenina, nie? Príloha k hlavnému jedlu. Aj keď som Mirku rešpektoval a podporoval, nevedel som si predstaviť svoj život iný. V 2013 som ale začal robiť zmeny, ktoré sa vymykali z môjho pohodlného ja. Začal som behávať, zmenil som stravu (od 2015 som čisto na rastlinnej) a úplne sa mi otočil život aj s prioritami. Baví ma sa sledovať kam nás naša cesta vedie…

peto

Naša cesta

Napriek všetkým zmenám, ktoré sa u nás prirodzene dejú, stále máme pocit, že sme taká obyčajná rodina. Sme piati. Žijeme na dedine. Vychovávame sa navzájom. Pracujeme. Radi chodíme na výlety. Snažíme sa žiť v súlade s prírodou.

© Copyright - Život je zmena
Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.